GRANGE NEWS PEASANTS CROPS PLOUGHING! LINKS GUESTBOOK

°A historická fakta ve fotografiích po redakční uzávěrce°
 
A po redakční uzávěrce nám sem přišly ještě tyto následující fotky, ale protože je zřejmé, že na nich jsou zcela prokazatelně také nějací ti bratranci Veverkové, tak je zde tedy samozřejmě také uveřejňujeme.
(A pokud někdo někde objevíte nějaké další fotky nějakých historických bratranců Veverkových, neváhejte nám je také poslat! Poslané fotky podrobíme důkladnému historicko-faktografickému zkoumání a pokud se prokáže, že na nich opravdu jsou nějací potomci nebo předci bratranců Veverkových, určitě je zde také zveřejníme!)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A ZDE je odkaz i na jednu hudební nahrávku - ať tak či onak související s touto fotografií - sice to není přímo písnička o novinářích a vraždách novorozeňat, ale i tak je zajisté velmi autentická a bezesporu i zdařilá.

A ZDE je dokonce odkaz i na jedno video - poslal nám ho tentokrát pan Matt Groening, děkujeme, Matte! - i u něj byla autenticita a souvislost s touto fotografií po důkladném historickém pátrání a zkoumání rovněž bezesporně potvrzena.
 
... a ZDE jsou ještě další důkazy podepřené tvrdými fakty hudebních nahrávek všelijakých bratranců Veverkových.
 
 
 
 

<< PREVIOUS HISTORICAL FACTS

Vámi zaslané fotografie předků nebo potomků bratranců Veverkových sem po readakční uzávěrce ještě zařazuje Bilbo Veverka, praprasynovec

<< BACK to
all videos on the Bratranci Veverkove Youtube Channel
<< BACK
to All texts